הרצאות

מגוון הרצאות שיסייעו לכם
להתמודד עם אתגרי חינוך הילדים

טולי שנהר

ההורות היא תפקיד חיינו, אבל לא תמיד יש לנו את הכלים לנהל אותה בהצלחה, משום שאף אחד לא לימד אותנו. אני מזמינה אתכם ההורים, למגוון הרצאות שמטרתן חיזוק מיומנויות רגשיות וחברתיות בקרב ילדיכם. בסיום ההרצאה, תצאו עם כלים שתוכלו לאמץ ולהתחיל ליישם, ובכך לשפר את מערכת היחסים עם הילדים וליצור עבורם סביבה תומכת.

מתבגרים בבית

איך לשרוד את גיל ההתבגרות בלי לאבד את זה

למי מתאימה ההרצאה?

הורים לילדים בגילאי 13-18

על מה נדבר?

גיל ההתבגרות הוא תקופה מאתגרת, הן עבור הילדים והן עבור ההורים. שינויים פיזיים, רגשיים וחברתיים מביאים איתם לא פעם קשיים ותהפוכות. בהרצאה נלמד כיצד להתמודד עם אתגרי גיל ההתבגרות בצורה מיטבית ונקבל כלים מעשיים שיעזרו לכם לתקשר עם ילדיכם המתבגרים, להבין את צרכיהם ולבנות מערכת יחסים חזקה ותומכת.

להבין את הקסם

מסע אל תוך עולם ה-ADHD

למי מתאימה ההרצאה?

הורים לילדים בעלי תסמונת ADHD

על מה נדבר?

הילד שלכם מתקשה להתרכז? הוא שקוע בעולם משלו, שוכח דברים בקלות ומתקשה לעמוד במשימות? ייתכן שהוא סובל מהפרעת קשב וריכוז (ADHD). בהרצאה נדבר על ההפרעה, נגלה איך היא משפיעה באופן משמעותי על חייהם של ילדים והורים. והאם ניתן לנהל אותה (רמז… כן!)

נפרדים מהחיתולים

הרצאה שכל הורה צריך

למי מתאימה ההרצאה?

להורים העומדים בפני גמילת ילדם מחיתולים

על מה נדבר?

תהליך גמילה מחיתולים אינו פשוט הן להורים והן עבור הילד. הוא מלווה בחששות לגבי אורך התהליך וחשש שהתהליך לא יצליח כמתוכנן. הוא מציף קשיים רגשיים אצל הילד, המובילים לעיתים לקשיים התנהגותיים ולא תמיד יש לנו את הסבלנות הדרושה והעקביות. לעיתים, הורים בתהליך גמילה מחיתולים אף חשים בודדים. בהרצאה אלמד אתכם כיצד לצלוח את התהליך בסבלנות ובאורך רוח ולעשות זאת בחדווה ושמחה עד לתוצאה המיוחלת.

להזמנת הרצאה

התקשרו 054-5550447 או השאירו פרטים ואצור איתכם קשר

התקשרו 054-5550447
או השאירו פרטים ואצור איתכם קשר

טולי שנהר